BAZA KAMIONEK

Lokalizacja bazy

Baza położona jest w miejscowości Kamienna Nowa, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego (woj. podlaskie). 800 metrów od bazy znajduje się kąpielisko na Biebrzy. Zaopatrzenie w Dąbrowie Białostockiej (13 km od bazy).

Dojazd do stanicy

Samochodem z Dąbrowy Białostockiej przez miejscowości: Osmołowszczyzna, Stara Kamienna. Pociągiem relacji Białystok – Suwałki przez Sokółkę (stąd jako osobowy). Stacja docelowa Ostrowie Biebrzańskie.

Walory regionu

Baza położona jest z dala od obiektów wielkomiejskich i przemysłowych, w oazie ciszy i spokoju, w zakątku gdzie przyroda jest jeszcze nieskażona ”produktami cywilizacji”. Znakomite położenie bazy umożliwia obserwowanie w jej bezpośredniej bliskości wspaniałego świata zwierząt i roślin Biebrzańskiego Parku Narodowego. Są tu wspaniałe miejsca do pieszych wędrówek (m.in. bunkry z okresu II wojny). W Augustowie można popływać statkiem po jeziorach. Autokarami można pojechać do Kruszynian i Bohonik (jedyne w Polsce zabytkowe meczety tatarskie), do Stańczyk, gdzie znajdują się potężne, zabytkowe wiadukty kolejowe, do Osowca – zabytkowa twierdza obronna, do Gierłoży – bunkier Hitlera.

Standard bazy

Baza posiada 70 miejsc noclegowych w namiotach (łóżko, materac, koce). Pawilon kuchenno – sanitarny wygodny w pracy i obsłudze. Glazura i terakota ułatwia utrzymanie  czystości. Pawilon posiada 1 pomieszczenie socjalne, stołówko – świetlicę o powierzchni 120 m2, umywalnie dla dziewcząt i chłopców z ciepłą wodą i natryskami. Baza posiada boisko do piłki nożnej, siatkówki.

Kalendarz dostępności bazy

Cennik bazy

38,00 zł

OPCJA I

22,00 zł

OPCJA II

W sprawie wynajmu bazy prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo