JEDNOSTKI

Gromady zuchowe (I-III klasy szkoły podstawowej)

1 Dąbrowska Gromada Zuchowa „Stumilowy Las”
Drużynowa – phm. Justyna Kojta (justyna.kojta@zhp.net.pl)

1 Gromada Zuchowa „Waleczne Misie” 
Drużynowa – dh. Anna Jarosz (jarosz.anna@zhp.net.pl)

7 Gromada Zuchowa „Strażnicy Marzeń”
Drużynowa – pwd. Olga Alferowicz (olga.alferowicz@zhp.net.pl)

10 Gromada Zuchowa działająca przy Szkole Podstawowej w Suchowoli na próbie
Drużynowa – dh. Barbara Jaroszewicz (barbara.jaroszewicz@zhp.net.pl)

17 Gromada Zuchowa „Krasnoludkowy Ród”
Drużynowa – phm. Teresa Rutkowska (teresa.rutkowska@zhp.net.pl)

32 Gromada Zuchowa „Wilczki”
Drużynowa – phm. Anna Andrzejewska (andrzejewska.anna@zhp.net.pl)

1645385275293-01

Drużyny harcerskie (IV-VIII klasy szkoły podstawowej)

1 Sokólska Drużyna Harcerska „Atma” im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”
Drużynowa – pwd. Natalia Żółtko (natalia.zoltko@zhp.net.pl)

1 Dąbrowska Drużyna Harcerska „Gladius”
Drużynowa – dh. Oliwia Ryszkiewicz (oliwia.ryszkiewicz@zhp.net.pl)

3 Nowodworska Drużyna Harcerska „Feniks”
Drużynowa – dh. Agata Pawłowska (agata.pawlowska@zhp.net.pl)

5 Sidrzańska Drużyna Harcerska „Trawersi”
Drużynowa – dh. Patrycja Binkiewicz (patrycja.binkiewicz@zhp.net.pl)

6 Lipska Drużyna Harcerskiej Służby Granicznej „Żubry”
Drużynowa – hm. Elżbieta Bielawska (elzbieta.bielawska@zhp.net.pl)

7 Kresowa Drużyna Harcerska
Drużynowa – pwd. Natalia Walko (natalia.walko@zhp.net.pl)

32 Sokólska Drużyna Harcerska „Rudy” im. Jana Bytnara 
Drużynowy – phm. Paweł Januszkiewicz (pawel.januszkiewicz@zhp.net.pl)

Drużyna Harcerska w Janowie
Drużynowa – pwd. Anna Harasim (anna.harasim@zhp.net.pl)

1645393944874-01

Drużyny wędrownicze (klasy szkół średnich)

1 Dąbrowska Drużyna Wędrownicza „Spatha”
Drużynowy – pwd. ks. Łukasz Ruminowicz (lukasz.ruminowicz@zhp.net.pl)

2 Dąbrowska Drużyna Wędrownicza Harcerskiej Służby Granicznej „Astat” im. Korpusu Ochrony Pogranicza
Drużynowa – hm. Jolanta Konstańczuk (jolanta.konstanczuk@zhp.net.pl)

 

1645394142586-01

Inne jednostki

9 Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Iskierki”
Drużynowa – pwd. Monika Mróz (monika.mroz@zhp.net.pl)
Drużyna działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Sokółce.

Krąg Starszyzny– phm. Wojciech Dzienisowicz (sokolka@zhp.net.pl)

Krąg Instruktorski– pwd. Monika Baranowska (monika.baranowska@zhp.net.pl)

Harcerski Klub Specjalnościowy „Sokół”
Szef Klubu –
pwd. Artur Jelski (artur.jelski@zhp.net.pl)

1645394374930-01